Blog PIOTR JANUS HAIRDRESSING

Szczęśliwego Nowego roku

January 03, 2019 | Author: Piotr Janus |

Życzę Wam, aby nie tylko ten rok, który się rozpoczyna, ale i szereg tych, co po nim nastąpią, były dla was ciągiem dni pełnych pomyślności i spokoju, aby nadzieje, które pokładacie wraz z nadejściem Nowego Roku, ziściły się jak najszybciej.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

December 18, 2018 | Author: Piotr Janus |

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym wszystkim swoim klientom złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, i pełnych rodzinnego ciepła. Odpoczynku od codziennych trosk, i zabiegania oraz chwil zadumy. Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.

AKCJA "O WŁOS OD POMOCY"

October 23, 2017 | Author: Piotr Janus |

Dziś w Galerii GIL Politechniki Krakowskiej miałem zaszczyt przyłączyć się do charytatywnej akcji zbierania włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii.

W akcji wzięło udział około 100 wolontariuszy, którzy nie zawahali sie przekazać swoje włosy na ten szczytny cel.

Do przygotowania jednej peruki potrzebne jest obcięcie włosów przynajmniej czterem osobom, które mają fryzurę dłuższą niż 25 centymentrów. Peruki trafią do podopiecznych fundacji WeGirls. Rok temu dzięki darczyńcom udało się stworzyć ponad 30 peruk dla chorych dzieci.

Akcja o Włos od Pomocy

Studenci,fryzjerzy i darczyńcy zrobili coś dobrego dla chorych dzieci

"O WŁOS OD POMOCY" - AKCJA STUDENTÓW POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ

"O włos od pomocy". Wielkie strzyżenie na Politechnice Krakowskiej

Akcja „O włos od pomocy na PK” - dla dzieci po chemioterapii

Kontakt