03JAN

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzę Wam, aby nie tylko ten rok, który się rozpoczyna, ale i szereg tych, co po nim nastąpią, były dla was ciągiem dni pełnych pomyślności i spokoju, aby nadzieje, które pokładacie wraz z nadejściem Nowego Roku, ziściły się jak najszybciej.

noworoczne zyczenia
18DEC

Świąteczne życzenia

Świąteczne życzenia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym wszystkim swoim klientom złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, i pełnych rodzinnego ciepła.

Odpoczynku od codziennych trosk, i zabiegania oraz chwil zadumy

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.

zyczenia swiateczne
23OCT

Akcja "O włos od pomocy"

Akcja "O włos od pomocy"

Dziś w Galerii GIL Politechniki Krakowskiej miałem zaszczyt przyłączyć się do charytatywnej akcji zbierania włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii.

O włos od pomocyW akcji wzięło udział około 100 wolontariuszy, którzy nie zawahali sie przekazać swoje włosy na ten szczytny cel.


O włos od pomocyDo przygotowania jednej peruki potrzebne jest obcięcie włosów przynajmniej czterem osobom, które mają fryzurę dłuższą niż 25 centymentrów. Peruki trafią do podopiecznych fundacji WeGirls. Rok temu dzięki darczyńcom udało się stworzyć ponad 30 peruk dla chorych dzieci.

Akcja o Włos od Pomocy

"O WŁOS OD POMOCY" - AKCJA STUDENTÓW POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ

"O włos od pomocy". Wielkie strzyżenie na Politechnice Krakowskiej

Akcja „O włos od pomocy na PK” - dla dzieci po chemioterapii


15AUG

Nowe miejsce

Nowe miejsce

Z przyjemnością informuję, iż obecnie pracuję w nowym miejscu zlokalizowanym w sercu krakowskiego Kaziemierza w salonie Hair Room Jadwiga Bugaj

Salon fryzjerskiNiepowtarzalny klimat panujacy w salonie, profesjonalne podejscie do każdego klienta jest gwaracją komfortu i zapewnia poczucie relaksu.

Kontakt z nowym zespołem to ogromna szansa na wymianę doświadczeń, ocenę dotychczasowych umiejętności oraz ciągłe doskonalenie.salon fryzjerskiTo własnie gwaracja spełnienia zawodowego oraz możliwość zaoferowania klientowi najlepszej obsługi.


Serdecznie zapraszam

24OCT

Szkolenie ASK Academy w Warszawie

W ostatnim tygodniu miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu przeprowadzonym w ASK Academy w Warszawie. Szkolenie miało na celu przedstawienie nowych produktów serii STRONG BONDS

FibreplexFibrePLEX to produkt, którego celem jest zapobieganie łamaniu się włosów po koloryzacji lub rozjaśnianiu, zachowując przy tym tę samą jakość koloru.

 • 94% mniej połamanych włosów podczas procesu koloryzacji.
 • długotrwała ochrona koloru.


 • BC Fibre Force to produkt, który zapewnia najlepsze rozwiązanie dla bardzo uszkodzonychFibreforce i nadmiernie obciążonych włosów w procesach koloryzacji, rozjaśniania, modelowania, czy ekspozycji na promieniowanie UV. Opatentowana technologia oferuje podwójne unikalne działanie: po pierwsze, regeneruje i wzmacnia więzi di-siarczkowe, po drugie chroni włosy tworząc wielowarstwową warstwę wokół powierzchni włosa. W przeciwieństwie do klasycznych produktów, które nie radzą sobie z zewnętrzną i wewnetrzną erozją włosów ten produkt sprawia, że słabe i matowe włosu odzyskują swoją sprężystość i blask.

 • Włosy są 10 razy mniej łamliwe
 • Łączy włókna i CMC (kompleks błony komórkowej) dla większej elastyczności, odporności i wytrzymałości
 • Poziom pH 4,5 napina matrycę tworząc włos ekstremalnie silnym
 • fryzjer kraków
  23SEP

  Jesienne Kolory Wlosów 2016

  Czy nosisz blond, rude, brązowe czy czarne włosy, według Aury Friedman kolorystki pracującej dla Sally Hershberger Salon NY wszystko skłania sie ku noszeniu cieplejszych, intensywnieszych tonów tej jesieni.

  Kasztanowy Brąz. Ziemisto brozowy kolor powinien być ocieplony przez nadanie mu barwy kasztanowej lub wzbogacenie brązowego połysku, szczególnie w przypadku włosów ciemno brązowych.

  Maślany Beż. Ciepły blond wraca do łask i odsuwa na bok zimny odcień blondu, ktory był widziany powszechnie przez ostatnie lata

  Brond. To nie całkiem bunetka i nie całkiem blondynka. To wyjscie dla tych, które nie potrafią sie zdecydować. Ma najlepsze zastosowanie dla jasnobrązowego lub ciemnobrązowego rodzaju włosów, uwzględnia rownież rozjasnienie bazy koloru. Osiągany poprzez farbowanie włosów o różnych odcieniach - od jasnych po ciemne.

  Sombre. (Z ang. soft ombre) Delikatne rozjaśnienie włosów na końcach. Można go zastosowac na wszystkich rodzajach włosów i wszystkich odcieniach kolorów gdyż koloryzacja polega odróżnieniu koloru przy głowie od koloru na końcach włosów o dwa trzy tony. To sprawia, że włosom nadana jest optyczna objętość.

  Wyeksponowane Odrosty. Ma generalnie zastosowanie w pokazaniu odrostów w elegancki sposób. Osiąga się to przez nałożenie pół trwałego ciemnego koloru na odrosty pozostawiając owal twarzy i końce włosów jaśniejesze. To opcja dla kobiet, które chcą pozostać trendy pozwalając włosom rosnąć do momentu zbliża sie Twój termin wizyty w salonie.

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*